Skip to main content
Zobacz Opinie

Zobacz co nasi Klienci Napisali o Nas

Moje ponad 3-letnie cierpienia z powodu bezdechu sennego - zakończyły się z dniem a raczej z nocą, kiedy po raz pierwszy przespałem tę noc z maską otrzymaną z firmy SLEEP MEDICA Białystok. Kontakt otrzymałem od Pani dr Jarmołowicz-Aniołkowskiej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Można powiedzieć, że po tej " nocy z maską " uratowano mi życie, ponieważ dotychczasowe nieprzespane noce, powodowały że następnego dnia jadąc do pracy na odcinku 30 km, w ciągu około 30 mi., miałem kilkakrotne tzw. " odloty senne ", które mogły zakończyć się tragicznym wypadkiem zaśnięcia podczas jazdy. Taka sama sytuacja powtarzała się nawet w czasie powrotu do domu około godz. 16-tej. Moim opiekunem w Firmie Sleep Medica był Pan Radosław Zambrowski - bardzo fachowe, miłe i sympatyczne podejście. Oddany całym sercem dla pacjentów. Gorąco polecam Firmę i zapewniam, że ja po pierwszej nocy poczułem się o co najmniej 30 lat młodszy.

Stanisław S.Opinie Google

Chciałbym bardzo podziękować chociaż przez fb SleepMedica za pomoc w zdiagnozowaniu i doborze sprzętu i masek. Nie ukrywam, ze po badaniu wykryto u mnie bezdech nawet około 1 minuty. Wszystko od początku do samego końca przeprowadzone profesjonalnie. Szczerze polecam innym bo sam na swoim przykładzie przekonałem się, ze teraz podczas snu wypoczywam😉. Korzystam w domu z urządzenia AirCurve 10 VAuto(to taki mercedes), a ostatnio zainwestowałem z racji częstych podróży w AirMini. Zapewne jeden w zupełności by wystarczył lecz mam dwa niezależne urządzenia z których jestem mega zadowolony. Wiem, ze ci którzy skorzystają z konsultacji to zapewne otrzymają wiele możliwości wyboru. Obsługa na każdym kroku bez zarzutu. Zyczylbym sobie oraz innym takiej obsługi na każdym etapie. Jednym zdaniem Pełen Profesionalizm👏👏👏👍.

Mariusz KOpinie Facebook

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich ma problemy z wysypianiem się, chrapie, podejrzewa bezdech senny, to nie warto tego bagatelizować. Bezdech senny rozwala cały organizm, zdrowie powoli się pogarsza, a zamiast czekać na tragedię to można sobie łatwo i szybko pomóc. W Sleepmedica pracują profesjonaliści, którzy zdiagnozują i dobiorą dalsze kroki leczenia. Osoby tam pracujące dbają o bardzo wysoką jakość usług, spotkasz się tam z serdecznością i prawdziwą dbałością o pacjenta. Serdecznie polecam to miejsce.

Justyna S.Opinie Google

100 bezdechów na godzinę, 1/3 snu nie spana, a ogolna jakość snu na poziomie 25%. to było miesiąc temu. Do dnia dzisiejszego udało się zniwelować bezdechy praktycznie do 0 i czuje się świetnie! Z całego serca polecam SleepMedica!

Karol NOpinie Facebook

Apeluję do ludzi ,którzy chrapią śpią, a budzą się zmęczeni,rozdrażnieni i niewyspani.Nie męcz się dłużej nie zwlekaj skorzystaj z usług Sleep Medica.Spotkasz tam cudownych ludzi którzy pomogą Ci zadbać o dobry sen,nocny wypoczynek.Wizyta u docenta A .Sieśkiewicza pełna empatii i profesjonalizmu ,serdeczna rozmowa.Następnie Pan Radek zaopatrzy w sprzęt CPAP z oprzyrządowaniem objaśni, poda instrukcję użytkowania.Mało tego to człowiek orkiestra będzie informował Cię po przespanej nocy jaki jest wynik działania sprzętu, czuwa nad pozytywnym wynikiem. Z całego serca❤ polecam klinikę Sleep Medica.

KrzysztofOpinie Google

Polecam w stu procentach wszystkim osobom, które maja problem z chrapaniem. Badanie snu w warunkach domowych, analiza wyników w gabinecie, dobór urządzenia. Przyjazna, profesjonalna obsługa i bardzo dobry kontakt z pacjentem. Serdeczne podziękowania Panu docentowi A. Sieśkiewiczowi i Panu Radkowi Zambrowskiemu za pomoc. Pozdrawiam.

Mariusz BOpinie Google

Świetna klinika z cudownymi ludźmi. Pan Docent A Sieśkiewicz to najlepszy specjalista z niezwykle empatycznym podejściem do pacjentów a Pan Radek opiekuje się każdym pacjentem jak członkiem własnej rodziny. Nie mogę również pominąć uroczej Pani z recepcji 🙂 Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam!

Marta KOpinie Google

Jeśli masz bezdechy ,chrapiesz twoja druga połowa się przez Ciebie niewysypia to natychmiast tu dzwoń .Twoje życie zmieni się na lepsze z dnia na dzień. Będziesz wypoczęty i tryskał energią przez cały dzień a jazda autem będzie teraz przyjemnością a nie męczarnią Polecam tę klinikę Pozdrawiam

Robert ROpinie Google

Od wielu lat miałem problem z bezdechami. W końcu zdecydowałem się na leczenie za pomocą aparatu. Już po kilku dniach użytkowania aparatu zacząłem "normalnie" spać. Jestem wypoczęty, nie zasypiam w ciągu dnia. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza widoczna w poczynaniach wszystkich osób zatrudnionych w gabinecie SleelMedica.
Dziękuję i polecam

Janusz ROpinie Google