Skip to main content

Konsultacja lekarska

Po odebraniu wyniku badania, wskazana jest ocena drożności górnych dróg oddechowych i zlokalizowanie miejsc zwężeń, oraz miejsc potencjalnego zapadania się ścian gardła podczas snu.

Podczas konsultacji laryngologicznej w centrum SleepMedica lub zaprzyjaźnionych przychodniach specjalistycznych, istnieje możliwość poszerzenia diagnostyki dróg oddechowych o badania endoskopowe i fiberoskopowe.

Nasz zespół

Najlepsi Specjaliści

Nasi lekarze to najlepsi specjaliści doceniani nie tylko w regionie, ale również na świecie. Cieszą się doskonałą opinią Pacjentów ze względu na każdorazowo indywidualne podejście do problemów oraz ogromną wiedzę pozwalającą stawiać trafne diagnozy.
Rok do roku rozwijamy naszą Klinikę podejmując współpracę ze specjalistami z kolejnych regionów, by być jak najbliżej Państwa.
Niekiedy diagnostyka zaburzeń oddychania podczas snu wymaga rozszerzenia o dodatkowe badania wykonane przez specjalistów z innych dziedzin niż laryngologia, dlatego też współpracujemy z alergologami, chirurgami szczękowymi i stomatologami, pulmonologami, neurologami, kardiologami i psychiatrami.

Umów Konsultację

Poznaj naszych specjalistów.

Dowiedz się więcej. Przeczytaj artykuły w naszym autorskim blogu.

Bezdech Senny
25 maja, 2023

Jak leczenie bezdechu sennego może odmienić Twoje życie

Bezdech senny to choroba, która nie tylko zabiera Ci spokojny sen, ale również może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Mimo tego wiele osób zwleka z…
Bezdech Senny
12 stycznia, 2023

Depresja a bezdech senny

Sen to integralna część cyklu dobowego człowieka i nasza pierwotna potrzeba fizjologiczna. Sen ma wpływ na kondycję całego organizmu i jest nie tyle ważny, co…
Bezdech Senny
12 stycznia, 2023

Migotanie przedsionków a bezdech senny

Migotanie przedsionków (arytmia) to nieprawidłowy rytm serca który dotyka około 33 milionów ludzi na świecie, częściej mężczyzn. Charakteryzuje się szybkim, niemiarowym biciem serca, często powodującym…
Opinie o Sleepmedica

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomogliśmy setkom Pacjentów odzyskać zdrowy i spokojny sen.